niedziela, 20 kwietnia 2014

Taylored expressions - big delivery w kobiecej wersji

Gdy pokazywałam kiedyś prace z użciem Taylored expressions - big delivery, pomyślałam że nie tylko nadaje się do męskich karteczek, ale także może stanowić element dekoracyjny w przypadku kartki dla pań. Tak oto powstały dwie wersje - lawendowa i różowa :)Wykrojnik zębatki Cheery Lynn - Gears Steampunk col. B340 , ozdobna ramka Stately Circles  Spellbinders. Kolorowane Promarkerami.

We wtorek miałam przyjemność zorganizować warsztaty w przedszkolu mojego synka. Przygotowałam materiały, wszystko powycinałam, bo miało to być w najmłodszej grupie (trzy, czterolatki). Wzór na kartkę  starałam się zrobić w miarę prosty, tak aby dzieci choć cześciowo były w stanie zrobić.Oto efekty :) Dzieciaki były wspaniałe, bardzo mądre i kreatywne, co bardzo mnie ucieszyło. Sama przyjemność pracować z tak fajnymi małymi człowiekami :D Najbardziej zaskoczyła mnie jedna dziewczynka - oczywiście mega pozytywnie - na kartę nakleiła niebieską karteczkę, gdy zapytałam dlaczego, wytłumaczyła : "Pani, żeby króliki nie uciekły".


Wesołych Świąt Kochani :)

3 komentarze:

  1. Agnieszko, Twoje kartki są super! I siarczyście gratuluję warsztatów: maluchy to ludzie mega kreatywni, prawda. A jeszcze jak się trafi Pani, która właściwie je ukierunkuje, to efekty są takie, jak na załączonej foci. Po prostu, cudowne.
    Zapobiegliwa dziewczynka od niebieskiej kartki zainspirowała mnie na maksa. Jak mi się kiedyś przydarzą jakieś niedociągnięcia w scrapwyrobach - pac! przykleję kawałek kolorowego papieru i umotywuję podobnie:)))
    Uściski!

    OdpowiedzUsuń
  2. Karteczki z autami super! Świetne prace ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawione miłe słowa :)

Wykrojniki z Aliexpress

            Witam Was serdecznie po długiej, prawie 3 letniej przerwie. Dużo zmieniło się w moim życiu zawodowym, troszkę w prywatnym. Po po...