czwartek, 18 grudnia 2014

Komplety w netting stitchOstatnio w Kreatywnym Kufrze ogłoszono wyzwanie "Dzikie Łabędzie" - tematyka nawiązująca do baśni, którą dobrze pamiętam z dzieciństwa. Postanowiłam stworzyć bransoletkę dla złej królowej.  Nauczyłam się dzięki temu nowej techniki - netting stitch. Już dawno przymierzałam się do wykonania tego typu bransoletki. Jest pracochłonna, ale efekt jest tego wart. Do kompletu powstały również kolczyki (także na bazie netting stitch).Wykonałam także drugi komplet w fioletach z odrobiną szarości.


2 komentarze:

  1. Bardzo ładne dla złej królowej za ładne a na wyzwanie sprawdzą się idealnie powodzenia :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Agnieszko, wszystko co publikujesz, zasługuje na podziw i pochwały, ale dziś przychodzę do kreatywnego-kącika w innej sprawie, odświętnej :)
    Chcę Cię serdecznie uściskać na okoliczność Bożego Narodzenia i życzyć by spełniło się wszystko, czego pragniesz, by świętowanie w otoczeniu ukochanych osób przyniosło Ci radość i poczucie tego, jakim szczęśliwym człowiekiem jesteś, życzę Ci też wytchnienia od codziennego zabiegania, niezapomnianych wzruszeń w ten szczególny czas :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawione miłe słowa :)

Wykrojniki z Aliexpress

            Witam Was serdecznie po długiej, prawie 3 letniej przerwie. Dużo zmieniło się w moim życiu zawodowym, troszkę w prywatnym. Po po...