poniedziałek, 28 października 2013

Co podarować małej dziewczynce?

Wczoraj synek mi przypomniał. że do jego klasy przychodzi nowa dziewczynka i pani prosiła, aby podarować małej jakiś drobiazg. Początkowo myślałam o karteczce powitalnej, którą sam mógłby zrobić, jednak Krzyś zaprotesował i chciał coś "konkretnego". Wpadłam na pomysł, że mogłyby to być akcesoria do scrapbookingu lub do tworzenia biżuterii. Krzyś zdecydował: "Do biżuterii ". I tak oto powstało to pudełeczko :) Elementy ozdobne raczej płaskie, tak aby dotarły w stanie nienaruszonym;)

Światło o 7.00 rano nie dało mi pola do popisu ;)Do zrobienia pudełka użyłam baz kupionych już jakiś czas temu w Ikei. Teraz już ich nie widzę, a szkoda, bo są świetne - łatwo się składają, a zestaw składa się z kilku rozmiarów.


Prezent wraz z bardzo zadowolonym Krzysiem znajduje się już w szkole :) Mam nadzieję, że dziewczynce się spodoba i pozwoli na łatwiejszą aklimatyzację.

Pomyślałam sobie, że podzilę się z  Wami  tym pomysłem. Nie zawsze mamy czas, aby pojechać na zakupy, a myślę, że można sprawić dużą frajdę dziecku i wraz z nim usiąść i coś zrobić - będzie to dodatkowy bonus.

4 komentarze:

 1. Ojej, tak chętnie dołączyłabym do klasy Krzysia jako "nowa"... Niestety, to niemożliwe, ale może.... w następnym wcieleniu? Bo liczę na to, że dobre obyczaje zachowają się na długo:)
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam dokładnie takie same myśli jak to robiłam :D

   Usuń
 2. Ojej jak miło :) Dziewczynce na pewno będzie łatwiej w związku z takim ciepłym przyjęciem.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawione miłe słowa :)

Wykrojniki z Aliexpress

            Witam Was serdecznie po długiej, prawie 3 letniej przerwie. Dużo zmieniło się w moim życiu zawodowym, troszkę w prywatnym. Po po...